İnsanların mutlu ve barış içinde yaşayacağını umuyoruz. Ancak gerekirse halkımız en iyisine layıktır ve bu sağlık hizmetleri için de geçerlidir.

Verimlilik

Üreticiler için uluslararası lojistik ağımız, görünürlükten ödün vermeden verimlilik sağlar. Farmastar ile tam şeffaflığın tadını çıkarırken teslimatları takip edebilir ve stok planlayabilirsiniz.

Güvenilirlik

Müşteriler için, uluslararası sağlık tedarik zinciri ağımız, faturalandırma için tek ve merkezi bir iletişim noktası sağlar. Daha kaliteli, daha güvenilir hizmet almaya başlayın.

Uluslararası varlığı

Geniş erişimimiz ve güçlü coğrafi mevcudiyetimiz, uluslararası ecza deposu ve dağıtım kapasitesiyle birlikte, ihtiyaçlarınıza daha hızlı ve daha etkili yanıt vermemizi sağlar.

TARİHÇE

´ Suriye’de çıkan iç savaşla birlikte uluslararası yardım kuruluşlarının bölgede yapmak istedikleri yardımların düzenli ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesine yardımcı olabilmek amacı bize FARMASTAR’ın doğuş fikrini verdi. Böylece FARMASTAR 2014 yılında Gaziantep’te kurulmuştur.

´ O günden bu yana artan bir ivme ile dünya çapında daha büyük projelere imza atmak için çalışıyoruz. 

HAKKIMIZDA

q Farmastar olarak, bölgeye verilen sağlık hizmetlerinde ilk önce ne gibi eksiklikler var bunları saptadık. Bunlar arasında özellikle ilaçta ;
´ Yardım kuruluşlarına ürünler çok yüksek fiyatlarda satılmaktaydı
´ Bazı ürünlerin kalite sıkıntısı vardı (sahte ilaçlar )
´ Ürünlerin bir kısmı miadı geçmiş ya da yakın tarihli idi.
´ INGO’ lara fatura edilen ürün miktarı ile teslim edilen ürün miktarı farklı olabilmekteydi 
´ En önemlisi ise bu işi yapanların çoğu ilaç eğitimi almamış olan kişiler tarafından yapılmaktaydı. 
´ Farmastar olarak bu eksikleri değerlendirerek temel bir ilke oluşturduk. İlkemiz; en kaliteli ürünü en iyi hizmeti sunarak en ucuza vermek. Farmastar ecza deposu bölgedeki NGO’ların ilaç ve medikal taleplerini karşılamaktadır. Böylece kendi branşımızı oluşturarak bu hususta profesyonelce çalışmaya ve buna odaklanmayı hedefledik.

MİSYONUMUZ

´ Kuruluşumuz bünyesindeki bütün çalışma arkadaşları ile kaliteli ürünü, en iyi hizmeti sunarak, en kısa sürede ucuza temin etmek ve kendi dalında lider olmayı misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

´ Bilgiyi, tecrübe ve özveriyi kullanarak bölgede INGO(uluslararası STK)’larla  birlikte gerçekleştirdiğimiz projelerdeki başarımızı, farklı bölgelerde de gerçekleştirmek istiyoruz. 

Üste Çık