Hakkımızda

İnsanların sağlık mutluluk ve barış içinde yaşamasını temenni ederiz. Ancak ihtiyaç halinde insanlarımız her şey gibi sağlık
hizmetlerinin de en iyisine layıktır. Bu düşünceyi benimseyen kurucu ortaklarımız tarafından depomuz 2014 yılında Gaziantep
ilinde kurulmuştur.

Hali hazırda Gaziantep’te Burak mah. 06026 No’lu Cad. No:74 Gazikent / Şehitkamil adresinde faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Kuruluşumuz gerek bünyesindeki eczacılar ve gerekse danışman hizmeti aldığımız doktorlar ile en iyi hizmeti en iyi kaliteyi en ucuza güvenilir bir şekilde vermek ve adına yakışır bir şekilde kendi dalında star olmayı misyon edinmiştir .

Uluslararası yardım kuruluşları, relief organizasyonları, eczaneler, hastaneler, klinikler, klinik denemeler, uluslar arası toptancılar ve diğer otomasyon kuruluşları çalıştığımız kesimlerdir.

 Farmastar birçok insani ve sivil toplum kuruluşları ile çok fazla projeyi başarıyla gerçekleştirmiştir.

Şu ana kadar kırkı aşkın yardım kuruluşu ile sayısız projelerimiz başarıyla sonlandırılmış olup hali hazırda sekizden fazla ülkeyle ticari ilişkilerimiz devam etmektedir.
Sizin memnuniyetinizi sağlamak en önemli ve en öncelikli garanti şartlarımızdan biridir.

Sizlere en yüksek kaliteyi en uygun fiyata en hızlı şekilde güvenle sunmak için gerek tedarik zincirinin her alanında gerekse lojistikte en büyük ve en saygın şirketler ile çalışmaktayız.

• Niçin?
• Memnuniyette star olmak için...

TOP